PİTS Teknoloji Sistemleri Proje Danışmanlık San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.

PITS- Software Parmak İzi
\\\
Sadece Parmak izi cihazlarında kullanılan, Personelin Giriş-Çıkış bilgilerinin belirtien iki tarih ve saat aralığında raporlandığı, ve çıktılarının alındığı, bütün parmak izlerinin tek bir cihazdan alınarak diğerlerine gönderebildiği, Giriş-Çıkışların anında gösterildiği Monitoring, ve Microsoft Access veritabanı üstüne kurulmuş sade bir yazılımdır.
 
PITS- Light PDKS
\\\
Microsoft Access veritabanında, Windows işletim sisteminde çalışan genel bir PDKS yazılımıdır. Personelin erken-geç çıkma, fazla mesai hesaplamaları, değişik vardiya takipleri, ücretli-ücretsiz izinleri, kişisel ve gurupsal yapılabilir. Tanımlanmış olan bir çok Parmak izi yada Kartlı okuyucuya otomatik olarak istenilen zaman dillimlerinde bağlanarak PC ortamına çeker. En çok kullanılan raporları istenilen zaman dlilimlerinde otomatik olarak belirtien e-posta adresine gönderilir. (Puantaj hesaplamaları içermez)
 
PITS- Full PDKS
\\\
Microsoft Access veritabanında, Windows işletim sisteminde çalışan profesyonel bir PDKS yazılımıdır. Personelin erken-geç çıkma, fazla mesai hesaplamaları, değişik vardiya takipleri, ücretli-ücretsiz izinleri, günlük-aylık puantaj hesaplamaları kişisel ve gurupsal yapılabilir. Tanımlanmış olan bir çok Parmak izi yada Kartlı okuyucuya otomatik olarak istenilen zaman dillimlerinde bağlanarak PC ortamına çeker. En çok kullanılan raporları istenilen zaman dlilimlerinde otomatik olarak belirtien e-posta adresine gönderilir. Birçok resmi muhasebe programına hesaplanan süreler aktarılabilir.
 
PITS- Yurt Yazılımı
\\\
Kartlı ve Parmak izi geçiş kontrol sistemleri ile uyumlu, İstenilen saatte doğru ve hızlı bilgi edinme, Öğrenci bilgilerini yedekleme, Birden fazla kullanıcı tanımlama, Yurda kayıt yapılan öğrencilerin giriş ve çıkış kayıt tarihlerinin raporlanması, Güncel olarak içerdekiler, dışarıdakiler, gelmeyenler, geç gelenler gibi kritik raporlamaları doğru yorumlama, Geçmiş bilgileri gösterebilme, Tüm raporları kat, oda ve sicil numaralarına göre sınıflandırarak ayırabilme
 
PITS- Yemekhane Yazılımı
\\\
Kontörlü Proximity Kartlı geçiş kontrol sistemleri ile uyumlu, Personelin Yemek saatlerinde kısıtlama yaparak hangi saat aralığında yemek zaman aralığı yapabilme, Günlük ve Aylık kontör yükleme, günü üç vardiya kabul ederek üç ayrı saat aralığında geçiş yetkilendirme yapabilme, İki tarih aralığında blirtilen miktar kadar Köntör harcama, Aylık yemek raporları ve yenilen yemek toplamları grupsal olarak alınabilir.
 
PITS- Ziyaretçi Yazılımı
\\\
Ziyaretçilerin giriş-çıkış kontrollerinin yapıldığı, içeriye girişlerde kart vererek isimlerinin bilgisayara girildiği ve girilen bu bilgilerin kart veya iki tarih-saat aralığında raporlarının alındığı, Şirket araç ve plaka bilgilerinin de girilerek raporlamaların yapıldığı Microsft Access veritabanına sahip bir yazılımdır.
 
WinPer 7.x
\\\
Paradox veritabanına sahip hızlı sorgulama yapabilen, Farklı Sektörlere uyumluluk, Geçmiş Bilgileri Saklayabilme, Sınırsız Personel Tanımlama ve Çoklu Ortamda Çalışabilme, Bütün Personelin Ücretlerini, Mesailerini ve Saatlerini hesaplayabilme, Ayrıntılı Filtreleme ile En Uygun Raporlama, Toplam Puantaj, Tek Kişilik ve Toplu Bordrolama, Esnek Dinamik ve Özelleştirilebilir Tasarım, Servis ve Yardım Alma Kolaylığı ile iyi bir PDKS yazılımıdır.
 
PITS- Access Kontrol Ver.3.0
\\\
80 Kapı Kontrolü ve Sınırsız Gruplama yapabilme, On-Line İzleme ve Personeli Resimleri İle Görüntüleme modu, Ziyaretçi Modülü ile gelenleri takip edebilme, Manyetik Kontaklar Üzerinde Kapı Durumlarını (Açık-Kapalı) İzleme, Personel İçin Saat ve Tarih Sınırlaması yapabilme, Ziyaretçi İçin Gün ve Saat Sınırlaması yapabilme, Antipassback Özelliği ile giriş-çıkışların kontrol altında tutulması, Kapı ve Grup Bazında Yetkilendirme, Access veritabanına sahip Profesyonel bir Access Kontrol yazılımıdır.
 
PITS-ProPDKS SQL
\\\
Microsoft SQL Express veritabanında, Windows işletim sisteminde çalışan profesyonel bir PDKS yazılımıdır. Personelin erken-geç çıkma, fazla mesai hesaplamaları, değişik vardiya takipleri, ücretli-ücretsiz izinleri, günlük-aylık puantaj hesaplamaları kişisel ve gurupsal yapılabilir. Tanımlanmış olan bir çok Parmak izi yada Kartlı okuyucuya otomatik olarak istenilen zaman dillimlerinde bağlanarak PC ortamına çeker. En çok kullanılan raporları istenilen zaman dlilimlerinde otomatik olarak belirtien e-posta adresine gönderilir. Birçok resmi muhasebe programına hesaplanan süreler aktarılabilir.