PİTS Teknoloji Sistemleri Proje Danışmanlık San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.

PİTS Teknoloji Sistemleri Proje Danışmanlık San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.; Elektronik Otomasyon, Restaurant Hesap Yönetimi, Restaurant Otomasyon Sistemleri, POS Sistemleri, Restoran Yazılımları, Restorant Sipariş Sistemleri, Parmak izli PDKS sistemleri, turnike sistemleri, bariyer, plaka tanıma, yemekhane sistemleri, güvenlik kameraları, restoran otomasyon, X-Ray cihazları, bekçi kontrol sistemleri, gsm kesiciler, parmak izi, PDKS, kartlı geçiş konularında Türkiye'de başarılı çalışmalara imza atmıştır.

İlerleyen teknolojiyi yakalamak ve müşteri taleplerini sürekli olarak takip ederek onların ihtiyaçları doğrultusunda en uygun ürün ve fiyatı sunmak her zaman vizyonumuz olmuş ve kaliteli servis ile, güler yüzlü iyi bir hizmet anlayışı içerisinde, siz değerli müşterilerimize hizmet vererek sizlerle sürekli birlikte olmak başlıca şirket hedefimizdir.

Gelişen dünyada sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ederek ve sürekli izleyerek müşterilerimizin doğru ve zamanında teknolojik yatırımlarla şirketlerinin maliyetlerini düşürmek suretiyle yada yaptıkları yatırımların onlara zamanında, hızlı bilgi olarak geri dönmesini sağlamaktır.

Her biri konusunda uzman ve sürekli eğitimlerle bilgileri yenilenen Teknik Destek ve Teknik Servis personelimizin müşterilerimize hızlı ve zamanında hizmet ulaştırarak müşteri memnuniyetini sağlaması bizim için son derece önemlidir.